Öner Çelik Kapı

Öner Çelik Kapı 1965 yılında demir doğrama ve çelik konstrüksiyon ile işe başlamıştır. 1994 yılında çelik kapı sektöründe seri üretime geçmiştir. Dürüst, kaliteli, disiplinli çalışma sistemi ve güçlü kadrosu ile her geçen gün kendini yenilemiştir.

  • Güvenli
  • Şık
  • Kaliteli
  • Heyecanlı
about

Firmamız yerel ve global çelik kapı standartlarının oluşumunda katkı ve pay sahibidir. Yüklendiği sorumluluğun bilincinde olarak üretim yapan Öner Çelik Kapı; mevcut test standartlarının yanı sıra, dayanıklılık ve güvenlik testlerini büyük bir özen ve teknik deneyim ile gerçekleştirmektedir.

Güvenlik ve uzun ömürlülük; imalatını yapmış olduğumuz tüm Öner Çelik Kapılarında standart özelliklerdir. Opsiyonel olarak ise; merkezi kilitli çelik kapılar, parmak okuyuculu çelik kapılar, uzaktan kumandalı çelik kapı çeşitlerimiz ön plana çıkmaktadır. Apartman veya villa giriş kapıları gibi özel imalatların yanı sıra; her keseye ve bütçeye uygun çelik kapı üretimlerimizde mevcut olup, bu kapılarda da şık tasarım, güvenlik ve uzun kullanım ömrü gibi opsiyonel özellikler mutlak suretle bulunmaktadır. Bireysel kapı ihtiyaçları yanı sıra, toplu konut çalışmaları, proje bazlı konut üretimlerine yönelik toplu çelik kapı satışları, bayilik talepleri değerlendirme ve bayilik sistemimizde mevcuttur. Halen yıllık 50.000 adet üretim kapasitesi ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 10000 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. 

Kalite Politikası 

Öner Çelik Kapı tüm faaliyetlerini müşterilerinin talep, beklenti ve isteklerini tam ve eksiksiz saplayıp karşılayacak şekilde düzenler. Bu düzenlemenin uygulanması, sonuçlarının sorgulanıp ölçülüp geliştirilmesi süreçlerine katılım tüm Öner çalışanlarının sorumluluğundadır.

Öner Çelik Kapı hedeflerini gerçekleştirirken süreç yönetimi temeline dayalı kalite yönetim sistemini uygular. Kalite sistemi uygulamalarının süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemin etkinliğini gözden geçirip ölçer ve sistemin gelişmesi için kaynak sağlar.

Misyon & Vizyon 

Sistemli üretim ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak; uluslararası saygınlığa sahip bir kuruluş olmak ve bize her anlamda güvenen müşterilerimizin memnuniyetini bir değer olarak görebilmektir.

Öner Çelik Kapı iş yaptığı sektörlerde yeni ürünler araştırarak tasarlayıp yaratmayı, etkili hizmet üreterek güvenilir bir firma olmayı, bu doğrultuda; farklılık yaratarak büyümeyi hedefler.

Tarzınızı yaşam alanınıza yansıtın!

Evrensel, güçlü ve modern kapılar üretiyoruz.

Tanıtım Videosu İzle

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Önceliğimiz Sizin Güvenliğiniz!