Öner Çelik Kapı

Öner Çelik Kapı 1975 yılında demir doğrama ve çelik konstrüksiyon ile işe başlamıştır, 1994 yılında çelik kapı sektöründe seri üretime geçmiştir. Dürüst, kaliteli, disiplinli çalışma sistemi ve güçlü kadrosu ile her geçen gün kendini yenilemiştir.

  • Güvenli
  • Şık
  • Kaliteli
  • Heyecanlı

about
Steel Door

Firmamız yerel ve global çelik kapı standartlarının oluşumunda katkı ve pay sahibidir. Yüklendiği sormluluğun bilincinde olarak üretim yapan Öner Çelik Kapı, mevcut test standartlarının yanı sıra, dayanıklılık ve güvenlik testlerini büyük bir özen ve teknik deneyim ile gerçekleştirmektedir.

Güvenlik ve uzun ömürlülük; İmalatını yapmış olduğumuz tüm Öner Çelik Kapılarında Standart özelliklerdir. Opsiyonel olarak ise, merkezi kilitli çelik kapılar, parmak okuyuculu çelik kapılar, uzaktan kumandalı çelik kapı çeşitlerimiz ön plana çıkmaktadır. Apartman, Villa giriş kapıları gibi, özel imalatların yanı sıra, Her keseye ve bütçeye uygun çelik kapı üretimlerimizde mevcut olup, bu kapılardada Şık tasarım, güvenlik ve uzun kullanım ömrü gibi opsiyonel özellikler mutlak suretle bulunmaktadır. Bireysel kapı ihtiyaçları yanı sıra, toplu konut çalışmaları, proje bazlı konut üretimlerine yönelik toplu çelik kapı satışları, bayilik talepleri değerlendirme ve bayilik sistemimizde mevcuttur. Halen yıllık 50.000 adet üretim kapasitesi ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 6000m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Bütün bu söylediklerimizi tek bir cümle ile özetliyor ve BİZİM İŞİMİZ SİZİN GÜVENLİĞİNİZ.

Misyon & Vizyon

Sistemli üretim ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları ile , karlı, uluslar arası saygınlığa sahip bir kuruluş olmak ve bize her anlamda güvenen müşterilerimizin memnuniyetini, bir değer olarak görebilmektir.

Öner çelik kapı ltd.şti. İş yaptığı sektörlerde yeni ürünler araştırıp, tasarlayıp yaratmak, etkili hizmet üreterek güvenilir bir firma olmayı, bu doğrultuda farklılık yaratarak büyümeyi hedefler.

  • Tarzınızı yaşam alanınıza yansıtın!
  • Evrensel, güçlü ve modern kapılar üretiyoruz.

Kalite Politikası

Öner çelik kapı ltd.şti. Tüm faaliyetlerini; müşterilerinin talep, beklenti ve isteklerini tam ve eksiksiz sağlayıp karşılayacak şekilde düzenler. Bu düzenlemenin uygulanması, sonuçlarının sorgulanıp, ölçülüp, geliştirilmesi süreçlerine katılım tüm Öner çalışanlarının sorumluluğundadır.

Öner çelik kapı ltd.şti. Hedeflerini gerçekleştirirken süreç yönetimi temeline dayalı kalite yönetim sistemini uygular, kalite sistemi uygulamalarının süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemin etkinliğini gözden geçirip ölçer ve sistemin gelişmesi için kaynak sağlar.

Tanıtım Videosu İzle

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Önceliğimiz Sizin Güvenliğiniz!